25.05.2022  13:59
Firmaüritused » Suvepäevad
Firmaüritused
Prindi

Suvepäevad

Mis võiks veel paremini ühte töökollektiivi liita kui kvaliteetselt sisustatud ühine vabaaeg?
Koos veedetud aktiivne ja põnev nädalavahetus võib siluda nii mõnedki tekkinud pinged ja anda ettevõtte tegevusele „uue hingamise".
Kahjuks on aga sisutühjad ja igavad joomapeod suvepäevade mõistet tugevalt devalveerinud.
Kindlasti ei meeldi ka meile üritused, kus päev on sisustatud rohke alkoholi ja „läbumängudega"
ning tantsuõhtuks on saabunud üleüldine sügav pohmell.
Nii, nagu heas filmis või teatrietenduses peab asi sujuma oma loogilist ja paeluvat rada pidi kuni kulminatsioonini, nii on see ka headel suvepäevadel.
Meie pakutav programm on koostatud nii, et see ürituse kõrghetk saabub õhtuks.
Päevasel osal kruvime pinget ja hoiame rahvast pidevas hoogsas tegevuses.
Käskude ja keeldudega ei saa rahvast õllekraanist eemal hoida, küll aga aktiivse, põneva ja haarava tegevusega. Selleks on meil olemas terve seiklusmängude arsenal. Erinevaid võistlusi ja mänge „miksides" ja doseerides suudame sisustada kogu päeva nii, et õhtuse peo alguseks on rahva näod naerul ja tuju igati positiivne.
Päeva aktiivne osa algab suure meeskonna- ja seiklusmänguga, kus osaleb kogu seltskond. Olgu siis suvepäevalisi 50 või 500.
Umbes 10 – 14 lahedat ja eripalgelist meeskonnatöö mängu koos seiklusliku orienteerumismänguga annab hea aluse edasise programmi hoogsaks kulgemiseks. Rahvas on sooja sisse saanud ja pealelõunastel lõbusatel individuaalvõistlustel osalejatest puudust ei tule.
Kindlasti ei ole need individuaalvõistlused tõsiseks spordiks, vaid ikka humoorikaks meelelahutuseks.
Nalja saab neil võistlustel päris kõvasti. Lõbus on nii osalejatel kui pealtvaatajatel.
Täpsema ülevaate nendest võistlustest ja mängudest saate, kui vaatate vastavat videoklippi või uurite kirjeldust, mis asub nupu all„Seiklusmängud". Kuna neil võistlustel osalemine on sügavalt vabatahtlik, siis passiivsem osa seltskonnast võib tegeleda endale meelepärase tegevusega. Olgu selleks siis märjukese timmimine, uinak või jalutuskäik ümbruskonna looduses. Tegelikkus on aga selline, et ei minda sealt kuhugi, vaid pigem jälgitakse, naeruturtsatuste saatel, kolleegide tegemisi.
Enne õhtust jalakeerutamist on programmis loomulikult ka vaba aeg. Siis saate saunatada, puhata või teha ettevalmistusi taidlusprogrammiks. Eks see taidlus ole sügavalt maitse asi. Mõnele seltskonnale on ta koormav ja ei meeldi, teised aga valmistavad selleks juba nädalaid ja ettekantav üllitis on seda vaeva väärt. Isetegevusülevaatus ei kuulu ürituse „põhipaketti", vaid toimub ainult siis, kui tellija seda soovib. Õhtune pidu on nagu pidu ikka. Tantsuks mängiva DJ või ansambli valime vastavalt teie muusikalisele maitsele. Mingil sobival hetkel teeme ära päevaste võistluste autasustamise.
Pidu jätkub seni, kuni pidulisi jätkub.
Hea üritus koosneb sobivate liidetavate summast.
Hea koht pluss hea programm pluss head söögid = Head SUVEPÄEVAD
Nii lihtne see valem ongi!

© 2009 Veematkad OÜ| Aadress: Peterburi tee 46, 14115 Tallinn| Telefon: (+372) 511 0253| E-post: info@veematkad.ee