25.05.2022  14:00
Firmaüritused » Talvepäevad
Firmaüritused
Prindi
12bd897b0460495a2f618caa83394865.jpg


Talvepäevad

Miks mitte veeta üks seikluslik ja motiveeriv päev koos töökaaslastega ka talvel?
Võib teha midagi klassikalist, näiteks minna Otepääle suusatama, aga samas on ka palju muid ja põnevaid võimalusi ning avastamata paiku. Meie tootevalikus leidub ka talvepäevadeks sobivaid seiklusi. Kõige „talvisem" seiklus on kahtlemata „Talvesafari Peipsil".
See väga omapärane ja põnev seiklus saab aset leida vaid korraliku talve ja miinuskraadide olemasolul. Peipsi järv ja Emajõe Suursoo jõed peavad olema korralikult jäätunud. Samavõrd talvine on loomulikult ka suusamatk spetsiaalsetel laiadel matkasuuskadel Kõrvemaa kaunis talvises looduses.

 

Tunduvalt vähem ilmastikust sõltuvad, aga samavõrd põnevad on ka talvised motoriseeritud seiklusmängud Kõrvemaa kordumatus looduses, milleks on „Bussiseiklus" ja „Offroadseiklus"
Eriti eksootilised on need seiklused koos ööbimisega talvises metsas.
Selleks puhuks on meil olemas korralikud köetavad sõjaväetelgid, autosaun ja väliköök. Uskuge, me ei ole poolemeelsed ning see kõik ei ole sugugi nii ekstreemne kui esialgu tundub!
Loomulikult saab piirduda ka oluliselt tavapärasemate lahendustega, ehk siis lõpetada seiklus mõnusa saunaõhtuga mõnes turismitalus või puhkekeskuses. Kindlasti võib ka motoriseeritud tegevused asendada seiklusmängudega või sisustada päev hoopis tubaste tegevustega.
Heaks talviseks ja tubaseks tegevuseks, millega pikka ja pimedat õhtut sisustada, on „filmivõtted". Meie kogenud ja vähem kogenud re˛issööride juhendamisel valmib kas Mehhiko – Venetsueela stiilis jõuluteemaline kurbmäng: „Perekond Konsaleste jõulutragöödia" või siis oluliselt keerulisem ja nõudlikum muusikavideo Kukerpillide loole „Inimjaht". Viimase variandi puhul kasutame ka päris elukutseliste telemeeste ja grimeerijate abi ning uskuge, tulemus saab sedavõrd hea, et annab nii mõnegi bändi videotele pika puuga silmad ette. Loomulikult jääb aga kogu materjal ja valminud üllitis teile ning meil, operaatoril ja ka rezisööril, puudub igasugune õigus levitada seda kolmandatele isikutele. Samal põhjusel ei saa me siin ka mõnda näidist teile esitleda.

© 2009 Veematkad OÜ| Aadress: Peterburi tee 46, 14115 Tallinn| Telefon: (+372) 511 0253| E-post: info@veematkad.ee