25.05.2022  13:33
Avaleht » Firmast
Firmast
Prindi

OÜ Veematkad on loodud 1999. aastal. Seega oleme tegutsenud juba 13 aastat. Meie ettevõtte kontor asub küll Tallinnas, aga seiklusüritusi korraldame kõikjal üle Eesti. Kõik motoriseeritud safarid ja seiklusmängud toimuvad Nelijärve ja Aegviidu ümbruses. Meie matkaparved ja Parvemaja asub aga Emajõel, Tartumaal.
Jõelaev „Lonny" teeb oma reise aga Taevaskojas, Põlvamaal.
Kui me firma lõime, siis oli plaanis tegeleda vaid kanuumatkadega ja sellest ka ettevõtte nimi. Aastatega oleme aga oma tegevusalasid oluliselt laiendanud ja praeguseks on meist saanud üks kõige laiema tootevalikuga seiklusturismiettevõtte Eestis. 
See lai haare hakkas mingil hetkel meile aga vastu töötama ja seetõttu tegime juunis 2012. firmas olulise muudatuse. Juhatuse otsusega andsime erinevatele üksustele rohkem vastutust ja vabadust oma töö efektiivsemaks ja paremaks korraldamiseks.  Sellest ajast majandab parvematkadega ja parvemajaga OÜ Keeraku. Seda endiselt Kalle juhtimisel. Suvepäevad, off-roadseiklused, safarid, räätsa – ja suusamatkad, rafting, ellujäämiskursused ning seiklusmängud läksid OÜ Herman Eventsi alla. Rahvusvahelise müügiga tegeleb OÜ Spirit Express.
Kogu broneerimine ja müük käib aga endiselt läbi Veematkade kodulehe ja mailiaadresside.


Viimastel aastatel on meie peamisteks klientideks Eesti ettevõtted. Oleme neile korraldanud nii suvepäevi, meeskonnatöö treeninguid, jõulupidusid kui ka kliendipäevi.
Enamus meie seikluslikematest toodetest sobivad 10- kuni 40-inimeselistele seltskondadele. Sellega katame ära väiksemate ettevõtete ja suuremate ettevõtete „kontori" poole vajadused. Selles suuruses seltskondadele sobivad suurepäraselt kõik meie safarid, seiklusmängud maasturitel ja ka parvematkad Emajõel.
Samas saame hakkama ka oluliselt suuremate seltskondadega. Seniseks rekordiks on 800 osalejaga suvepäevad aastal 2008 Käärikul. Neid 100 – 300 osalejaga üritusi oleme teinud aga päris palju. Meie peamiseks trumbiks suuremate ürituste korraldamisel on see, et aastatega on meil välja kujunenud aukartust äratavas koguses erinevaid, väga põnevaid ja originaalseid ning erinevateks aastaaegadeks sobivaid seiklus- ja meeskonnamänge.
Suudame korraga pakkuda aktiivset ja vaheldusrikast tegevust kuni 400 inimesele.
Meie mängude üheks ja kindlaks läbivaks jooneks on see, et need ei ole füüsiliselt rasked. Osalejate füüsilised võimed ja vanus on väga erinevad ja sellega seoses ei tohi keegi ennast halvasti tunda. Füüsilise jõu ja vastupidavuse asemel saavad määravaks kambavaim, leidlikkus ja huumorimeel.
Lisaks päevaste aktiviteetidele saame suurepäraselt hakkama ka kogu muu osaga ürituse korraldamisel. Olgu selleks siis sobiva puhkekeskuse leidmine, läbirääkimised toitlustaja, ansamblite või DJdega. Seega - küsige julgesti!

Lugupidamisega,

Indrek Herman

© 2009 Veematkad OÜ| Aadress: Peterburi tee 46, 14115 Tallinn| Telefon: (+372) 511 0253| E-post: info@veematkad.ee