28.05.2022  20:15
Bussiseiklus » Metsalaager
Bussiseiklus
Prindi


RMK laagriplatsile, kus asuvad katusealune ala laua ja pinkidega, korralik lõkkease ning wc, paigaldame omalt poolt suured köetavad sõjaväetelgid, väliköögi, autosauna ning generaatoribaasil toimiva valgustuse. Kas paigaldada väiksem, kuni 20 inimesele mõeldud telk või suurem peotelk, kuhu mahub istuma ja pidutsema kuni 60 inimest, see sõltub loomulikult üritusel osaleva rahva arvust. Kõigis telkides on ahjud. Olenevalt ilmast ja kütmisest jääb sisetemperatuur vahemikku 15-20 kraadi.


Eriti eksootiline ja põnev on metsalaagris just talvel. Magamistelkide põrand on vooderdatud kuuseokstega ja neid katvate magamismattidega. Kui regulaarselt  ja korralikult kütta, on telgis soe ka tavalise magamiskotiga. Kuuseokste lõhn koos praksuva ahjuga loob äärmiselt salapärase ja meeldiva tunde.
Väga mõnus on istuda ka õues ümber lõkke ja rummiteed libistada.
Saunahuviliste jaoks on kohal GAZ 66 baasil ehitatud autosaun. Saun on pargitud otse veekogu kaldale, et saunamõnu oleks täiuslik.


Loomulikult on kohal ka väliköök. Õhtusöögiks pakume korralikku metsapraadi, öiseks õllekõrvaseks aga küüslauguleibu või kanatiibu, hommikusöögiks aga pannkooke moosiga. Kohv ja tee on saadaval nii õhtul kui ka hommikul.


Kokkuvõtteks võime kinnitada, et metsalaager ei ole sugugi nii ekstreemne koht kui esialgu tundub. Aastatega on meiega metsas ööbinud üle 60 seltskonna ja negatiivset tagasisidet ei ole me senini saanud. 

© 2009 Veematkad OÜ| Aadress: Peterburi tee 46, 14115 Tallinn| Telefon: (+372) 511 0253| E-post: info@veematkad.ee