28.05.2022  20:13
Klassiekskursioonid » Tagasiside
Klassiekskursioonid
Prindi

Toome siin ära mõnede meile tagasisidena saadetud klaasijuhatajate kirjad.

1. Meeldis väga usalduslikkus. Reisijuht rääkis reeglid paika, määras marsruudi ja jättis meid omapäi. Selline iseseisvus oli noortele väga meeltmööda.

2.Toidud olid võrratud, eriti hommikune pannkoogipidu ja kohv.

3. Sellist eksootilist parvesauna polnud noored varem kogenud. Kuumast leilist otse vette.

4. Koosolemise ruum jättis piisavalt võimalusi koos tegutsemiseks ja küünlavalgusõhtu oli mõnus idüll.

5. Meeldis, et oli mõeldud ööbimise peale. Suure hulga magamisvarustuse kaasatarimine oleks olnud küllalt tülikas.

Viktor Nõmm,
Jõgeva G. 11.a klassijuhataja.

- Et käinakate (9. klass, ca 16. aastased) arvates oli kõik super. Eriline kummardus muidugi Kallele ja keskuse rahvale. Ei oska mina küll ühtki hella punkti näha - nii parvesõit, saun, toitlustamine kui ka ööbimine olid väga hästi korraldatud. Väga läks lastele peale, et neil endil tuli kaardiga orienteeruda ja minna, kõike ei tehtud ette-taha valmis. Ja muidugi kant ise, loodus. Selliseid paiku näeb tegelikult ainult sihipäraselt vaatama minnes, aga kui tihti siis rahvas ikka käib. Hästi vahva oli ka parvekülas antud võimalus omatahtsi kanuutada/aerutada, ei pidanud tuimalt paigal istuma.

Peep Randviir

Tartu Raatuse Gümnaasiumi 6.b klassi seltskond, klassijuhataja ja lapsevanemad - me kõik täname Veematkade seltskonda, kes meie tänavuse klassiekskursiooni väga õnnestunuks aitasid teha. Instruktorid Eduard ja Indrek oskasid imehästi lapsi kõiki asju tegema panna ilma käsutamata. Neil on kohe mingi kaasasündinud autoriteeet ja anne . Lapsed õppisid palju uut ja huvitavat. Koos pilte vaadates oli mahajäänutel tõeline kahetsus nii toredast üritusest eemalejäämise pärast. Oleme väga rahul ning soovitame Veematkade poolt pakutavat teistelegi. Veel kord SUUR AITÄH ja KOHTUMISENI!

Klassijuhataja Reet Sõrra

Vähemalt Kolga seltskonnal vaatamata külmale ilmale olid reisist elamused äärmiselt toredad.

Tõnu Valdma

© 2009 Veematkad OÜ| Aadress: Peterburi tee 46, 14115 Tallinn| Telefon: (+372) 511 0253| E-post: info@veematkad.ee